ارزان ترین و گران ترین خودرو دنیا + عکس

مجله اینترنتی گپ مپ

گرانترین و ارزانترین خودروها همیشه مورد توجه بوده اند. اما گران ترین ماشین جهان با قیمتی حدود 3.5 میلیون دلار مربوط به لیکان هایپر اسپورت می باشد که توسط شرکت لبنانی دبلیو موتورز تولید می شود. خودروه

آگهی آگهی

تبلیغات

ارزان ترین و گران ترین خودرو دنیا + عکس

گرانترین و ارزانترین خودروها همیشه مورد توجه بوده اند. اما گران ترین ماشین جهان با قیمتی حدود 3.5 میلیون دلار مربوط به لیکان هایپر اسپورت می باشد که توسط شرکت لبنانی دبلیو موتورز تولید می شود.

خودروهای موجود در جهان، دارای قیمت های متفاوتی می باشند که این قیمت ها دارای مقدار حداقل و حداکثر می باشد.حداقل قیمت خودرو جهان را ارزان ترین خودرو دنیا و حداکثر آن را گران ترین خودرو دنیا به خود اختصاص داده است. 

 

تاتا نانو:

ارزانترین خودرو کنونی دنیا، خودرو هندی تاتا نانو با ۳۰۵۶ دلار می باشد.این خودرو می تواند بیش از ۱۰۵ کیلومتر در ساعت سرعت داشته باشد. 

 

 

 

طول این خودرو ۳۱۰۰ میلی متر و عرض آن ۱۵۰۰ میلی متر می باشد.ارتفاع این خودرو نیز برابر ۱۴۸۵ میلی متر است. 

 

 

 

این خودرو یک وسیله نقلیه دوسیلندر با حداقل امکانات رفاهی می باشد.این خودرو بسیار کم مصرف است.

 

لیکان هایپراسپورت:

گرانترین خودرو کنونی "لیکان هایپراسپورت" با قیمت ۳.۵ میلیون دلار می باشد.این ماشین توسط شرکت لبنانی W Motors تولید شده است. 

 

 

 

موتور این ماشین ۷۴۰ اسب بخار قدرت دارد و این توانایی را دارد که در کمتر از ۲.۸ ثانیه، از سرعت صفر به ۶۰ مایل در ساعت برسد  

 

 

این خودرو قادر است بیش از ۲۶۷ مایل در ساعت سرعت داشته باشد. چراغ این خودرو با روکشی از الماس پوشیده شده و چرم های استفاده شده در روکش این خودرو با نخی از طلای ۲۴ عیار دوخته شده است. 

 

 

داشبورد این خودرو دارای صفحه نمایش تعاملی هولوگرافی سه بعدی می باشد. بنا بر گزارشات تنها ۷ عدد از این خودرو در جهان وجود دارد. 


لایک : 1

مطالب مرتبط

نظرات

کد امنیتی رفرش
تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به گردانندگان آن هست
طراحی و اجرا:گپ مپ