11 تصویر به یاد ماندنی از چهره های مشهور که در اداره پلیس و پس از بازداشت از آن ها گرفته شده است

مجله اینترنتی گپ مپ

همه می دانیم که شخصیت های مشهور (اعم از بازیگر، خواننده، مدل زیبایی، ورزشکار یا سیاستمداران) به گرفتن عکس عادت دارند و در طول زندگی روزمره با رضایت یا بدون رضایتشان از آن ها عکس گرفته می شود. در بسیار

آگهی آگهی

تبلیغات

11 تصویر به یاد ماندنی از چهره های مشهور که در اداره پلیس و پس از بازداشت از آن ها گرفته شده است

همه می دانیم که شخصیت های مشهور (اعم از بازیگر، خواننده، مدل زیبایی، ورزشکار یا سیاستمداران) به گرفتن عکس عادت دارند و در طول زندگی روزمره با رضایت یا بدون رضایتشان از آن ها عکس گرفته می شود. در بسیاری از موارد این افراد خود برای دوربین ژست گرفته و از آن ها عکس گرفته خواهد شد. معمولاً چنین عکس هایی را خود این افراد نیز می پسندند و تمام سعی خود را می کنند تا عکسشان جذاب باشد. اما آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که این افراد بعد از دیدن پلیس و دستبند چه قیافه ای به خود خواهند گرفت؟!

در ادامه قصد داریم عکس هایی که توسط نیروهای پلیس از تعدادی از شخصیت های مشهور بعد از دستگیری و برای قرار دادن در پرونده از آن ها گرفته شده است را به شما نشان دهیم. در این عکس ها برخی باز هم دست از ژست گرفتن برنداشته و در چهره ی برخی دیگر شرم و پشیمانی موج می زند.

۱- تایگر وودز

nintchdbpict000327744983-w700

تایگر وودز ۴۱ ساله هفته ی گذشته به ظن رانندگی در حالت مستی در نزدیکی خانه اش در فلوریدا دستگیر شد. وی که قبلاً رتبه ی اول گلف بازان دنیا را در اختیار داشت در شهر ژوپیتر در ساعت ۳ صبح در حالتی غیر طبیعی توسط نیروهای پلیس متوقف شد. وی در ساعت ۷ صبح همان روز به زندان پالم بیچ کانتی منتقل شد. وی در نهایت بعد از ۸ ساعت بازداشت در ساعت ۱۰٫۵۰ دقیقه ی صبح به وقت محلی از زندان آزاد گردید. در عکسی که در اداره ی پلیس از او گرفته شده وی یک تی شرت سفید به تن دارد و چشمانش کاملاً خسته و خواب آلود هستند. وی از این موضوع عذرخواهی کرد اما اعلام نمود که مست نبوده بلکه به دلیل خوردن دارو کمی حالت طبیعی نداشته است.

۲- پاریس هیلتون

nintchdbpict000003616673-w700

پاریس هیلتون بعد از شرکت در مراسم جوایز ام تی وی سال ۲۰۰۷ به اداره ی پلیس رفته و عکس که در آن جا گرفت نیز مانند دیگر عکس هایش ژست خاصی دارد. پاریس هیلتون ۳۷ ساله بعد از حضور در این مراسم به خانه ی والدینش رفت و همراه با آن ها برای گذراندن دوران محکومیت ۲۳ روزه اش به خاطر رانندگی در شرایطی که گواهینامه اش توقیف شده بود به اداره ی پلیس مراجعه کرد. استیو وایت مور، افسری که پذیرش او در زندان را انجام داده ادعا می کند که وی در طول آماده سازی مدارک و گرفتن اثر انگشت بیشترین همکاری لازم را داشته و بسیار آرام و هوشیار بوده است. در این تصویر که در اداره ی پلیس از وی گرفته شده می توان آرایش و نگاه جذاب همیشگی هیلتون را دید.

۳- جاستین بیبر

nintchdbpict000065452324-w700

جاستین بیبر در ۲۳ ژانویه سال ۲۰۱۴ به خاطر رانندگی در شرایط مستی دستگیر شد. این ستاره ی ۲۳ ساله ی کانادایی موسیقی پاپ در عکسی که در اداره ی پلیس از او گرفته شده کاملاً شاد و سرحال به نظر می رسد. در این عکس می توان لبخند ملیح همیشگی با مدل موی مورد علاقه اش را دید در حالی که یونیفورم یقه وی شکل زندان را به تن دارد.

۴- کلویی کارداشیان

nintchdbpict000327897299-w700

ژستی که کلویی در این عکس خود در اداره ی پلیس گرفته است بیشتر کاملاً شبیه ژست های او برای مجلات پرزرق و برق است. این بازیگر و مدل معروف به خاطر رانندگی در شرایط مستی دستگیر شد اما تنها ۳ ساعت را به خاطر ازدحام بیش از حد در زندان ماند. خواهر کیم کارداشیان معروف، در این عکس کمی صورت خود را کج کرده و تا حدودی از دوست خانوادگی اش پاریس هیلتون تقلید کرده است.

۵- هیو گرانت

nintchdbpict000327897583-e1496141109785-w700

شاید این مشهورترین عکس یک بازیگر شناخته شده در اداره ی پلیس باشد. وی در ژوئن سال ۱۹۹۵ به خاطر انجام اعمال مخالف نزاکت در مکان عمومی دستگیر شد. در این عکس وی بسیار کمرو و خجالت زده به نظر می رسد در حالی که یک پولو شرت راه راه به تن دارد و دستانش را در جیب شلوارش گذاشته است.

۶- میشا بارتون

nintchdbpict000327898325-w700

در سال ۲۰۰۷ ماموران پلیس میشا بارتون را در حال ویراژ دادن در بزرگراهی در لس آنجلس دستگیر کردند. بعد از بررسی های پلیس مشخص شد که این بازیگر ۳۱ ساله مست بوده و به همین دلیل به اداره ی پلیس منتقل شده و از وی عکس گرفته شد. وی در این عکس لباس ورزشی به تن دارد و موهایش کاملاً به هم ریخته هستند اما پوزخند او در عکس را نیز نمی توان نادیده گرفت.

۷- لیندزی لوهان

nintchdbpict000000414109-w700

این بازیگر پر دردسر تاکنون بارها به خاطر رانندگی در حالت مستی و در اختیار داشتن مواد مخدر دستگیر شده است. در جولای سال ۲۰۱۰ این بازیگر ۳۰ ساله به اداره ی پلیس در کالیفرنیا منتقل شد و می توان ظاهر آرام او را در این عکس مشاهده کرد. وی به خاطر نادیده گرفتن قوانین ۳ ماه را پشت میله های زندان گذراند.

۸- دیوید بووی

nintchdbpict000208493742-e1496141707504-w700

دیوید بووی همراه با دوست خواننده اش ایگی در ۲۱ مارس سال ۱۹۷۶ به خاطر همراه داشتن مقداری ماری جوانا در هتلی در نیویورک دستگیر شدند. این خواننده ی مطرح در دادگاه حاضر شد و به خاطر ارتکاب جرم درجه ی c مورد محاکمه قرار گرفت که می توانست تا ۱۵ سال زندان برای وی در پی داشته باشد اما در نهایت تبرئه شد. او در این عکس بسیار آرام و خونسرد به نظر می رسد. جالب این که این عکس وی به قیمت ۱٫۹۰۰ دلار در یک حراجی به فروش رسید.

۹- میشله رودریگز

nintchdbpict000327897386-w700

میشله رودریگز در سال ۲۰۰۵ یه خاطر رانندگی در حالت مستی در هاوایی دستگیر شد. در این عکس که در اداره ی پلیس از او گرفته شده می توان چشمان اشکبار رودریگز را دید.

۱۰- مل گیبسون

nintchdbpict000327897921-w700

مل گیبسون در جولای سال ۲۰۰۶ برای رانندگی در حالت مستی و در حالی که مشروبات الکلی با درب باز در ماشین او وجود داشت دستگیر شد. این بازیگر ۶۱ ساله ی سرشناس در یک لباس خاکستری راه راه با مقدار زیادی ژل روی موهایش دیده می شود. بعدها مشخص شد که وی مرتکب جرم سخنرانی نژادپرستانه علیه نژادهای سامی نیز شده است.

۱۱- بلک چینا

 

nintchdbpict000327897919-w700

بلک چینا در فوریه سال ۲۰۱۶ در حالی که قصد سوار شدن به هواپیما را داشت به خاطر داشتن رفتار زننده و حمل مواد مخدر دستگیر شد. این مدل ۲۹ ساله به اداره ی پلیس منتقل گردید و در عکسی که در آن جا از وی گرفته شد خود را بی گناه نشان می دهد.


لایک : 0

مطالب مرتبط

نظرات

کد امنیتی رفرش
تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به گردانندگان آن هست
طراحی و اجرا:گپ مپ