کشف دو کیلو کوکائین و هروئين در معده دو قاچاقچی

مجله اینترنتی گپ مپ

دو قاچاقچی مواد مخدر در فرودگاه استانبول دستگیر شدند. این دو که یک کیلو و سیصد گرم کوکائین و هفت‌صد گرم هروئین را در معده‌ی خود حمل می‌کردند، در حال خروج از استانبول به دام ماموران امنی

آگهی آگهی

تبلیغات

کشف دو کیلو کوکائین و هروئين در معده دو قاچاقچی

دو قاچاقچی مواد مخدر در فرودگاه استانبول دستگیر شدند. این دو که یک کیلو و سیصد گرم کوکائین و هفت‌صد گرم هروئین را در معده‌ی خود حمل می‌کردند، در حال خروج از استانبول به دام ماموران امنیتی فرودگاه افتادند.

خبرگزاری "دوگان" در ترکیه از بازداشت دو قاچاقچی ۲۲ و ۴۷ ساله‌ی اهل نیجریه خبر داد که روز جمعه (۱۱ نوامبر) در فرودگاه استانبول با رفتارهای غیرعادی ظن ماموران امنیتی را برانگیختند. این دو ابتدا به بیمارستان منتقل و پس از عکس‌برداری از ناحیه‌ی امعاء و احشاء و کشف مواد مخدر بلع‌شده در معده، دستگیر شدند.

 

بیشتر بخوانید: کوکائین؛ پرمصرف‌ترین ماده مخدر در آلمان

 

بر اساس تحقیقات پلیس، قاچاقچیان مواد مخدر یادشده را در کاندوم جاسازی کرده و آن را بلعیده بودند.

 

مافیای جهانی مواد مخدر، مدت‌ها است که از شیوه‌ی "قاچاق بلعی" برای جابه‌جایی و انتقال محموله‌ی خود استفاده می‌کند. این روش‌ها ولی همواره با آسیب‌های بسیار، از جمله پاره‌شدن پلاستیک یا کوندوم در معده همراه است که به مرگ حامل می‌انجامد.

 

بیشتر بخوانید: غول قاچاق مواد مخدر مکزیک به آمریکا تحویل داده می‌شود

 

بنا بر گزارش خبرگزاری‌ها یک دختر دانشجوی ۲۱ ساله در ماه مارس سال جاری میلادی در پاریس جان خود را از دست داد، چون پلاستیک لفافی که کوکائین مایع در آن پنهان کرده و بلعیده بود‌، شکاف برداشت و نشت ماده‌ی مخدر به جدار معده به مرگ او انجامید.


لایک : 0

مطالب مرتبط

نظرات

کد امنیتی رفرش
تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به گردانندگان آن هست
طراحی و اجرا:گپ مپ