چشم های آبی رنگتان را زیبا آرایش کنید

مجله اینترنتی گپ مپ

چشم رنگی ها باید بیشتر در آرایششان دقت کنند، حتما میدانید رنگ چشم مشکی و قهوه ای عمومی تر است و هر آرایش چشمی برای آن زیبا می شود اما چشم های سبز و آبی باید به نوع دیگری آرایش شوند تا فوق العاده به نظ

آگهی آگهی

تبلیغات

چشم های آبی رنگتان را زیبا آرایش کنید

چشم رنگی ها باید بیشتر در آرایششان دقت کنند، حتما میدانید رنگ چشم مشکی و قهوه ای عمومی تر است و هر آرایش چشمی برای آن زیبا می شود اما چشم های سبز و آبی باید به نوع دیگری آرایش شوند تا فوق العاده به نظر برسند. اگر خودتان چشم آبی دارید و یا دوست دارید از لنز آبی رنگ استفاده کنید، این مقاله ی مجله روبان را دنبال کنید تا یاد بگیرید چطور به بهترین شکل آرایش کنید.


قبل از هرچیزی زیرسازی پلک شما اهمیت دارد که در همه ی آرایش ها یکسان است، ابتدامرطوب کننده، سپس کرم پودر و بعد پودر می تواند چشم شما را برای آرایش خوب آماده کند.

آرایش ساده چشم آبی

چشم آبی با آرایش های ساده هم زیبا می شود اما بهترین توصیه آرایش های کمی برقدار است.البته آرایش مات هم میتواند به شما جذابیت دهد، استفاده از رنگی که با رنگ چشم هایتان یکسان باشد فوق العاده است ، بنفش تیره، سرمه ای، مشکی،قهوه ای، بژ، و کمی سایه ی سفید مات برای روشن کردن جا های مورد نظر پیشنهاد مناسبی است.

آرایش چشم آبی براق

شاید وقتی بخواهید براق آرایش کنید انتخاب های بیشتری داشته باشید، حقیقت این است که لکههای براق روی آرایش چشم شما وقتی چشم هایتان به رنگ آبی است و برق می زند فوق العاده جذاب است. وقتی چشم های شما آبی است داشتن تناژ آبی در آرایش زیبایی چشم هایتان را چندین برابر می کند پس میتوانید از سایه یا خط چشم هم رنگ، تیره تر یا روشن تر از رنگ چشم هایتان استفاده کنید، اما رنگ های طلایی نقره ای در ترکیب با آبی فوق العاده به چشمهایتان جلوه می دهد و جذابتان خواهد کرد. پلک بالایی با سایه ی طلایی رنگ پوشیده شود و زیر مژه های پلک پایینی تلفیقی از آبی و طلایی براق، سایه چشم بی نظیری را بوجود می آورد.

 

 

 

مداد چشم های آبی در آرایش شما میتواند به سادگی تحول فوق العاده ای ایجاد کند و شما با یک سایه ی زمینه ای زیبا و مداد چشم آبی زیباترین چشم را برای خودتان طراحی کنید، اما آرایش های تیره چشم آبی رنگ های سرمه ای تیره، مشکی ترکیب با رنگ های روشن تر آبی یا سبز زیبایی بی نظیری برای چشم های شما ایجاد می کند.

 لایک : 0

مطالب مرتبط

نظرات

کد امنیتی رفرش
تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به گردانندگان آن هست
طراحی و اجرا:گپ مپ