هنرمندی که با نقاشی روی تصاویر، دنیا را به بیکرانه ای بزرگ تبدیل کرده

مجله اینترنتی گپ مپ

«جولیا بورزوکا» هنرمندی است که دلش می خواست یک ویولونیست حرفه ای بشود اما آسیبی که در اثر یک رویداد به دستش وارد شد، موجب گشت تا مسیر زندگی وی تغییر کرده و استعداد دیگری در وجود خود کشف نم

آگهی آگهی

تبلیغات

هنرمندی که با نقاشی روی تصاویر، دنیا را به بیکرانه ای بزرگ تبدیل کرده

«جولیا بورزوکا» هنرمندی است که دلش می خواست یک ویولونیست حرفه ای بشود اما آسیبی که در اثر یک رویداد به دستش وارد شد، موجب گشت تا مسیر زندگی وی تغییر کرده و استعداد دیگری در وجود خود کشف نماید.

داستان از این قرار است که بورزوکا بدون برنامه قبلی و با استفاده از تبلت خود شروع می کند به کشیدن نقاشی روی عکس های مکان های مشهور که از  اینترنت آنها را می گرفته و به تدریج این سرگرمی، به کار هر روزه وی بدل می گردد.

در دنیای بی نهایت جولیا، یک دختر غول پیکر هواپیماها را در دست می گیرد، یا همسترهای این جهان خیالی، روی چرخ و فلک بزرگ لندن تفریح می کنند و انسان ها می توانند بدون واهمه از سقوط و ترس از ارتفاع، از سر یک برج بلند به برج دیگر تختخواب پارچه ای وصل کرده و فارغ از رویدادهای جهان به مطالعه کتاب موردعلاقه شان مشغول شوند.

برای دیدن عکس های این دنیای نامحدود در ادامه مطلب با ما همراه باشید. همچنین می توانید برای مشاهده تصاویر بیشتر به صفحه اینستاگرام این هنرمند مراجعه کنید.

10

1

2

3

4

5

6

7

8

 


لایک : 0

مطالب مرتبط

نظرات

کد امنیتی رفرش
تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به گردانندگان آن هست
طراحی و اجرا:گپ مپ