مادر بی رحم دخترش را به مرد شیطان صفت برای رابطه جنسی اجاره داد

مجله اینترنتی گپ مپ

مادر بی رحم به دلیل تامین هزینه مواد مخدرش دست به جنایتی زشت زد. این زن دختر نوجوان خودش را به منظور رابطه جنسی به مردان اجاره می داد و این دختر بیچاره را مجبور به تن فروشی می کرد.اعتیاد شدی

آگهی آگهی

تبلیغات

مادر بی رحم دخترش را به مرد شیطان صفت برای رابطه جنسی اجاره داد

مادر بی رحم به دلیل تامین هزینه مواد مخدرش دست به جنایتی زشت زد. این زن دختر نوجوان خودش را به منظور رابطه جنسی به مردان اجاره می داد و این دختر بیچاره را مجبور به تن فروشی می کرد.

اعتیاد شدید باعث شده بود که مادر دختر نوجوانش را مجبور به تن فروشی و رابطه نامشروع با مردان کند که  توسط پلیس دستگیر شد.

مادر بی رحم دختر رابه مرد شیطان صفت برای رابطه جنسی اجاره داد

تن فروش دختر نوجوان به وسیله مادرش

ماجرای دلخراشی که برای دختر 11 ساله به واسطه مادر معتادش آغاز شده بود با رسیدگی جدی در دادگاه به پایان رسید.مادر جوان به جرم استعمال مواد مخدر قاچاق انسان و سوء استفاده از کودک خود در دادگاههای امریکا.”کورکوان” در کمال بیرحمی برای رسیدن به منافع شخصی و رسیدن به مواد مخدر مورد نیازش دختر 11 ساله اش را طعمه قرار داد.

به گزارش وب سایت منبع این زن جوان که در چندین مورد قاچاق انسان نیز همدستی داشته است حتی به فرزند خود نیز رحم نمی کرده و برای تامین مواد مخدر مصرفی خود دخترش را به فروشندگان مواد مخدر و برای سوء استفاده جنسی اجاره می داد و وحشتناک تر از تمام این جرائم موردی بود که زن معتاد در بخشی از اتهامات خود به آن اشاره کرد.

مادر بی رحم دختر رابه مرد شیطان صفت برای رابطه جنسی اجاره داد

عکس مادری که برای خرید هروئین دخترش را اجاره داد

او می گوید:دخترم را فروختم تا پولی برای خریدن هروئین به دست بیاورم و بعد از آنکه دخترم به خانه بازگشت به عنوان جایزه به او نیز هروئین دادم تا مصرف کند اما دخترم نتوانست و با استفراغ تمام مواد را بیرون ریخت.

این زن به 51 سال زندان محکوم شده است.


لایک : 0

مطالب مرتبط

نظرات

کد امنیتی رفرش
تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به گردانندگان آن هست
طراحی و اجرا:گپ مپ