عفونت ادراری و این روش های درمانی

مجله اینترنتی گپ مپ

عفونت ادراری چگونه پدید می آید ؟ دلایل ایجاد این مشکل را در ادامه با هم بررسی خواهیم کرد و به راههای درمانی این عارضه اشاره می کنیم...ساده‌ترین روش برای پیشگیری از عفونت ادراری نوشیدن زیاد آب و چ

آگهی آگهی

تبلیغات

عفونت ادراری و این روش های درمانی

عفونت ادراری چگونه پدید می آید ؟ دلایل ایجاد این مشکل را در ادامه با هم بررسی خواهیم کرد و به راههای درمانی این عارضه اشاره می کنیم...

ساده‌ترین روش برای پیشگیری از عفونت ادراری نوشیدن زیاد آب و چای کم‌رنگ است و افراد با مصرف بالای آب کمک بزرگی به سیستم ایمنی بدن می‌کنند و این کار مناطق آلوده را به طور کامل شستشو داده و سبب از بین رفتن آلودگی می‌شود.

 

آناناس میوه‌ای است که سرشار از آنزیم بروملان بوده و خاصیت ضد‌التهابی این میوه مفید، عفونت‌های ادراری را کاهش می‌دهد و از بروز سلول‌های آلوده به میکروب مثانه جلوگیری می‌کند.

 

مصرف ویتامین ث برای عملکرد کلیه مؤثر است، بنابراین مصرف منظم و با برنامه مرکبات که سرشار از ویتامین  C هستند، سبب می‌شود درصد اسیدی بودن مجاری ادرار کاهش یابد و آلودگی‌های میکروبی در داخل مثانه و مجاری ادرار تشکیل نشود.

 

همچنین ماست و مواد لبنی به علت داشتن باکتری‌های مفید برای بهبود عفونت‌های ادراری مناسب است و افراد باید سعی کنند برای پیشگیری از این نوع عفونت از مصرف ماست‌های طعم‌دار استفاده نکنند.

 

با مصرف مواد غذایی سالم و مقوی و استفاده از دوش هنگام استحمام به جای وان، از آلوده شدن مجاری ادرار به میکروب و عفونت‌های ادراری جلوگیری می‌شود.


لایک : 0

مطالب مرتبط

نظرات

کد امنیتی رفرش
تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به گردانندگان آن هست
طراحی و اجرا:گپ مپ