ستاره ها برای هوادارانشان چه کارها که نمی کنند!

مجله اینترنتی گپ مپ

آیا ستاره ها بدون طرفدارانشان ستاره می شوند؟ برخی ستاره ها به اهمیت ارتباط با هوادارانشان پی بردند و برای تشکر از آنها اقدام به کارهایی عجیب و غریب زدند. نام تعدادی از این ستاره ها را در اینجا برایتان

آگهی آگهی

تبلیغات

ستاره ها برای هوادارانشان چه کارها که نمی کنند!

آیا ستاره ها بدون طرفدارانشان ستاره می شوند؟ برخی ستاره ها به اهمیت ارتباط با هوادارانشان پی بردند و برای تشکر از آنها اقدام به کارهایی عجیب و غریب زدند. نام تعدادی از این ستاره ها را در اینجا برایتان آورده ایم.

1.مایلی سایرس

 

 

 

از مایلی سایرس آغاز می کنیم. در فوریه 2014 فردی به نام مت پیترسون مایلی سایرس را به جشن دانشکده خود دعوت کرد اما مایلی به دلیل سفرش به آمستردام، دعوت او را رد کرد. اما داستان همین جا تمام نشد.

 

او در توییتر پیشنهاد دیگری به او داد: «مت عزیز من نمی توانم در جشن شما حضور داشته باشم اما چرا تو به جمع ما نمی پیوندی؟» او به قول خود وفادار ماند و مت را در کنسرت خود روی سن آورد و آهنگ عاشقانه « Adore You» را برای او خواند.

 

2.هری استایلز

 

 

 

در اوت 2014 هری استایلز خواننده بریتانیایی و از اعضای اصلی گروه «وان دایرکشن» از تور مسافرتی خود دست کشید و به دیدار یکی از هوادارانش در نیو جرسی رفت. خانواده کمپبل هویت در تویتتر کمپینی راه انداخته و در آن برای برآوردن آخرین آرزوی دختر 8 ساله بیمارشان کمک خواستند. دختر آرزو داشت که گروه وان دایرکشن را ملاقات کند.

 

کمپبل که از سرطان ستون فقرات رنج می برد، زمانی که پیغام توییتر هری را خواند، بسیار خوشحال شد: «کمپبل هویت، من به تو فکر می کنم و تمام قلب های دنیا را برایت می فرستم.» اما این کار هری را راضی نکرد. او تصمیم گرفت به خانه کمپبل برود و از نزدیک او را ملاقات کند. او دختر بیمار و خانواده اش را نیز به کنسرت اش دعوت کرد.

 

3.دمی لواتو

 

 

 

دمی لواتو یکی از طرفدارانش را در آپریل سال 2015 سورپرایز کرد. این خواننده با یک برنامه رادیویی در استرالیا قرار گذاشت تا نتان را غافلگیر کند. نتان که از سال 2008 تا کنون منتظر دیدار دمی لواتو بود و تا به حال موفق به این کار نشد، به یک برنامه رادیویی دعوت شد تا پیغام خود را به گوش خواننده محبوب اش برساند. درست هنگامی که نتان در انتظار شنیدن صدای ضبط شده خودش بود، ناگهان دمی در مقابل او ظاهر شد و او را غافلگیر کرد.  

 

4.کریس پرت

 

 

 

افراد بسیاری کریس پرت را دوست دارند اما علاقه ما به او از زمانی که اقدامی جالب برای هوادارانش کرد، بیشتر شد. او در اوت 2014 به بیمارستان کودکان در لوس آنجلس رفت و یکی از فیلم های خود به نام «نگهبانان کهکشان» را برای کارمندان، بیماران و خانواده هایشان به نمایش گذاشت.

 

علاوه بر آن به مدت 3 ساعت لباسی متفاوت به تن کرد و به تمام کودکان اسباب بازی هدیه داد. او همچنین وقت بیشتری را با یکی از بیماران به نام دایلن پرونتی گذراند. او عاشق اسباب بازی بود و پس از تماشای «فیلم لگو» و تشخیص صدای کریس پرت به عنوان دوبلر در آن، جزو طرفدارانش شد.

 

5.تیلور سوئیفت

 

 

 

ربکا برتنیکر یک ویدئو جالب از بهترین های تیلور را با آهنگ مجموعه « Friends» ادغام کرد و آن را در تامبلر منتشر کرد. به محض این که تیلور آن را دید، بسته ای شامل یک نامه دست نوشت از خود، چند عکس، هدیه و یک چک 1989 دلاری را برای او فرستاد.

 

ربکا از این کار تیلور هیجان زده شد و برای او نوشت: «من از این که خودم را یکی از طرفدارانت بدانم، بسیار خوشنودم زیرا تو منحصر بفرد و فداکارترین انسانی هستی که در زندگی خود دیده ام. نمی توانم تا دیدار تو در کنسرت صبر کنم. من 1989 بار از تو ممنونم.»

 

6.جاستین بیبر

 

 

 

در فوریه 2014 دو به مدت چند روز بیرون هتل جاستین ایستاده بودند تا لحظه ای او را از نزدیک ببینند. هنگامی که آن دو در حال تماشای موزیک ویدئو «Confident» جاستین بیبر از گوشی هایشان بودند، این ستاره به دیدار آن دو رفت که بسیار هیجان انگیز بود. اما جاستین دست به اقدام دیگری نیز زد. او دو آیفون 5c به رنگ مورد علاقه شان برای آنها خرید.

 

7.لیدی گاگا

 

 

 

در نوامبر 2009 هنگامی که هواداران لیدی گاگا بیرون ساختمان منتظر او بودند تا آلبوم جدیدشان را امضا کند، این ستاره هالیوودی 1000 تا پیتزا برای آنها سفارش داد و گفت: «تمام این پیتزاها را به طرفدارانم که کل شب را پشت این در منتظر من بوده اند، هدیه می دهم. اگر گرسنه هستید، نوش جان تان. دوست تان دارم.»

 

8.میلا کونیس

 

 

 

اسکات مور یک ویدئو در یوتیوب گذاشت و از ستاره هالیوودی، میلا کونیس، در خواست کرد تا در جشن « Marine Corps Ball» او را همراهی کند. در جولای 2011 بر خلاف انتظار همگان، میلا کونیس به این ویدئو پاسخ مثبت داد. او گفت که در این جشن بزرگ دعوت اسکات را می پذیرد و او را همراهی می کند.

 

9. چنینگ تیتوم

 

 

 

زمانی که آلیسا فینلی 18 ساله فهمید تومور مغزی دارد، سعی کرد تا لحظه مرگ آرزوهایش برآورده کند. می دانید اولین آرزوی او چه بود؟ بوسه ای از چنینگ تیتوم! چنینگ با شنیدن این موضوع، آرزوی او را به واقعیت پیوند داد.

 

او در یک ویدئو بوسه ای برای او فرستاد. علاوه بر آن او به همراه همسرش جینا دوان یکی از آهنگ های فارل ویلیامز به نام «Happy» را خواند و ویدئوی ضبط شده آن را برای دختر بیمار ارسال کرد.

 

اخبار فرهنگی - برترینها


لایک : 2

مطالب مرتبط

نظرات

کد امنیتی رفرش
تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به گردانندگان آن هست
طراحی و اجرا:گپ مپ