خارج شدن 16 جسد معدن کار آزادشهر/ اعلام سه روز عزای عمومی

مجله اینترنتی گپ مپ

در پی حادثه انفجار و جان باختن تعدادی از کارگران معدن زغال سنگ شهرستان آزادشهر؛ نماینده ولی فقیه در گلستان و استاندار استان سه روز عزای عمومی در این خطه شمالی کشورمان اعلام کردند. اعلام سه روز عزای ع

آگهی آگهی

تبلیغات

خارج شدن 16 جسد معدن کار آزادشهر/ اعلام سه روز عزای عمومی

در پی حادثه انفجار و جان باختن تعدادی از کارگران معدن زغال سنگ شهرستان آزادشهر؛ نماینده ولی فقیه در گلستان و استاندار استان سه روز عزای عمومی در این خطه شمالی کشورمان اعلام کردند.

اعلام سه روز عزای عمومی در گلستان

انفجار ظهر چهارشنبه در معدن یورت زمستان آزادشهر دهها مصدوم و محبوس داشت که به گفته مسوولان ذیربط تاکنون جان باختن 21 نفر قطعی شده است. 
حسین احمدی مدیرعامل هلال احمر گلستان به ایرنا گفت: تاکنون 16 جسد از معدن خارج و برای شناسایی توسط پزشکی قانونی تحویل متصدیان ذیربط شده است. 
صادقعلی مقدم مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری گلستان نیز به ایرنا گفت: به سبب تغییر شیفت در زمان انفجار و جابجایی کارگران آمار دقیقی از کارگران محبوس در دست نیست اما پیش بینی می شود در مجموع 35 نفر گرفتار شده باشند که جان باختن 21 نفر آنها قطعی است. 
وی بیان داشت: معدن زغال سنگ آزادشهر متعلق به بخش خصوصی است و در مجموع افزون بر 500 کارگر دارد. 
در همین رهگذر، آیت الله سید کاظم نور مفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان و حسن صادقلو استاندار استان با صدور پیامی مشترک ضمن تسلیت گفتن جمعی از کارگران معدن آزادشهر به مردم و خانواده این عزیزان؛ سه روز عزای عمومی در استان گلستان از روز پنج شنبه اعلام کردند. 
معدن زغال سنگ آزادشهر در 90 کیلومتری شرق گرگان مرکز استان قرار دارد و گفته می شود بر اثر حجیم شدن گازهای داخل آن منفجر شد.


لایک : 0

مطالب مرتبط

نظرات

کد امنیتی رفرش
تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به گردانندگان آن هست
طراحی و اجرا:گپ مپ