تأیید تولید هایپر-جی تی سه‌نفره مک لارن در سال 2019

مجله اینترنتی گپ مپ

چیزهای زیادی وجود دارند که می‌توانند نام مک لارن را به خود بگیرند اما “عادی” از این‌ها نیست. حتی در بحث خودروهای نادر و کمیاب نیز برخی مک‌لارن‌ها انحصاری‌تر از دیگ

آگهی آگهی

تبلیغات

تأیید تولید هایپر-جی تی سه‌نفره مک لارن در سال 2019

چیزهای زیادی وجود دارند که می‌توانند نام مک لارن را به خود بگیرند اما “عادی” از این‌ها نیست. حتی در بحث خودروهای نادر و کمیاب نیز برخی مک‌لارن‌ها انحصاری‌تر از دیگران هستند. مثل جدیدترین پروژه‌ی شرکت که توسط بخش عملکردی مخصوص انجام می‌شود.

این پروژه که به علت ماهیت تورینگ خود نام “هایپر-جی تی” را یدک می‌کشد حداقل یک اشاره را از هایپرکار اسطوره‌ای مک لارن F1 دریافت نموده است. این پروژه با کد BP23 شناخته می‌شود.

 

این کد که کوتاه شده ی پروژه سفارشی 2 با 3 صندلی است نشان‌دهنده‌ی پروژه‌ای با کابین سه‌نفره با موقعیت رانندگی مرکزی است. درست همانند مدل افسانه‌ای F1 دو سرنشین راننده را احاطه می‌کنند.

 

 

به منظور دسترسی آسان این خودروی انحصاری برای اولین بار از درب‌های برقی استفاده خواهد کرد. همانند مک لارن P1 این مدل دارای قوای محرکه‌ی هیبریدی و بدنه‌ی فیبر کربنی خواهد بود.

 

تا به اینجا مک لارن جزئیات زیادی از این خودرو را اعلام نکرده اما گفته که تنها 106 دستگاه از این خودرو ساخته خواهد شد و البته قبلاً همه‌ی آن‌ها فروخته شده محسوب می‌گردند. تحویل اولین نمونه‌ها به مشتریان در اوایل سال 2019 صورت خواهد گرفت بنابراین ما هنوز برای دیدن محصول نهایی باید صبر کنیم.


لایک : 1

مطالب مرتبط

نظرات

کد امنیتی رفرش
تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به گردانندگان آن هست
طراحی و اجرا:گپ مپ