بزرگترین هیولای بازی Witcher 3 از دو شیردال هم بزرگتر است

مجله اینترنتی گپ مپ

همیشه جادوگران، شکارچیان افسانه ای بودند که به شکار بزرگترین هیولاها می پرداختند. شاید در این میان نتوان از اسم Geralt در بازی The Witcher 3: Wild Hunt به راحتی

آگهی آگهی

تبلیغات

بزرگترین هیولای بازی Witcher 3 از دو شیردال هم بزرگتر است

همیشه جادوگران، شکارچیان افسانه ای بودند که به شکار بزرگترین هیولاها می پرداختند. شاید در این میان نتوان از اسم Geralt در بازی The Witcher 3: Wild Hunt به راحتی عبور کرد. زیرا وی یک شکارچی افسانه ای است و بر همین اساس بسیاری از کاربران کنجکاو هستند تا بدانند بزرگترین هیولایی که گرالت میتواند آنرا شکار کند چیست. با ما همراه باشید.

آقای Damien Monnier طراح ارشد بازی در صفحه رسمی بازی The Witcher 3: Wild Hunt در شبکه های اجتماعی نهایتا به این سوال کاربران پاسخ داد :

 

بگذارید خیالتان را راحت کنم ما حتی در بازی هیولاهایی را داریم که جثه آنها از دو  و یا حتی ۳ شیردال (گریفین) هم بزرگتر است.

 

آقای Damien Monnier در ادامه در پاسخ به این سوال که چرا سازندگان اطلاع درست و دقیقی از اندازه دنیای Witcher 3 به کاربران نمی دهند، گفت :

 

ببینید این یک بازی جهان آزاد هست، یعنی اگر ما اقیانوس و دریا و حتی زمین های بازی را کنار بگذاریم وسعت جزیره های بازی که در دور و اطراف نقشه وجود دارد هم بسیار زیاد است، پس کاملا واضح است که چرا در مصاحبه های اخیر فقط می گوییم دنیای Witcher 3 بسیار پهناور است و نمیتوانم به تنهایی وسعت این سرزمین را حساب کنم؛ زیرا که هر بار  که این کار را انجام میدهم دچار سرگیجه می شوم.

وی در مورد دشمنان بازی و اینکه آیا در صورت کشته شدن در بازی دوباره احیا میشوند نیز گفت :

 

بله همین طور است .هر گروه از دشمنان زمان خاص خود را دارد.مثلا ممکن است شما در یک منطقه  دو هیولای عظیم الجثه را از پای در آورید، اما دو روز بعد آنها دوباره زنده می شوند، و البته ما تنوع زیادی به این سیستم داده ایم و خواستیم تا این مورد بسیار طبیعی به نظر برسد؛ به این صورت که ممکن است آن دو هیولایی که شما آنها را از پای در آوردید، در همان منطقه و کمی دورتر با شکارچیان دیگری دست و پنجه نرم می کنند و اینطور نیست که پس از احیا شدن در همان جا ثابت بایستند و منتظر شما باشند تا شما آنها را دوباره شکار کنید.

 

بازی The Witcher 3 در ۱۹ مه( ۲۹ ادریبهشت ۱۳۹۴) برای کنسول های نسل هشتم و PC منتشر خواهد شد.

 

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست ؟آیا برای یک شکار  بزرگ آماده اید ؟


لایک : 1

مطالب مرتبط

نظرات

کد امنیتی رفرش
تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به گردانندگان آن هست
طراحی و اجرا:گپ مپ