بدنه آیفون 7S تماما شیشه‌ای خواهد بود؟

مجله اینترنتی گپ مپ

به گزارش دیجی کالا،گرچه طراحی شیشه‌ای در پشت و جلوی گوشی خطر شکستن آن را افزایش می‌دهد اما جدیدترین شایعات حاکی از آن است که اپل قرار است دوباره از طراحی شیشه‌ای در بدنه گوشی‌اش اس

آگهی آگهی

تبلیغات

بدنه آیفون 7S تماما شیشه‌ای خواهد بود؟

به گزارش دیجی کالا،گرچه طراحی شیشه‌ای در پشت و جلوی گوشی خطر شکستن آن را افزایش می‌دهد اما جدیدترین شایعات حاکی از آن است که اپل قرار است دوباره از طراحی شیشه‌ای در بدنه گوشی‌اش استفاده کند، البته احتمالا این اتفاق امسال نخواهد افتاد.

تحلیلگر موسسه KGI، مینگ-چی کو، تحلیلگری که پیش‌بینی‌های دقیق‌تری از غالب تحلیلگران این حوزه دارد مدتی پیش گفته بود که طراحی آیفون جدید احتمالا تغییرات قابل توجهی خواهد کرد اما این تغییرات امسال اتفاق نخواهند افتاد. حال این تحلیلگر نسبت به این پیش‌بینی‌اش مطمئن‌تر شده و بیان کرده که این تغییرات در سال 2017 و با آمدن آیفون 7s رخ خواهند داد. در این تغییرات شرکت اپل به سوی طراحی آیفون 4 حرکت خواهد کرد، با بدنه‌ای شیشه‌ای و صفحه نمایش AMOLED.

 

نکات عجیب درباره این شایعه یکی همین بدنه تماما شیشه‌ای آن است. شایعات می‌گویند این بدنه حتی در اطراف لبه‌هایش هم نوار فلزی‌ای که آیفون 4 داشت را ندارد. این موضوع از این جهت عجیب است که چنین بدنه‌ای می‌تواند به سادگی در معرض آسیب‌های اساسی قرار بگیرد.

 

موضوع جالب توجه دیگر این است که تغییرات اساسی در طراحی گوشی امسال شرکت اپل اتفاق نمی‌افتند، بنابراین آیفون 7 امسال با همان طراحی آیفون‌های دوسال گذشته عرضه خواهد شد. این اتفاق روند چندسال اخیر تغییرات در گوشی‌های شرکت اپل را نقض می‌کند، روندی که در آن هر دوسال یکبار شاهد تغییر طراحی بودیم. با توجه به شرایط فعلی بازار این اتفاق کار اپل را سخت‌تر از گذشته خواهد کرد.


لایک : 0

مطالب مرتبط

نظرات

کد امنیتی رفرش
تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به گردانندگان آن هست
طراحی و اجرا:گپ مپ